کلینیک زیبایی صورت و مو
صفحه اول تماس با ما RSS
تور ارمنستان
armen12 سه شنبه 23 آبان 1396

همان نحو که میدانید روزانه انجام های زیبایی گوناگون و فراوانی درون جای جای جهان پهلو روی افراد ادا می پذیرد. منتها از میان كامل این ادا زیبایی، عمل بینی كه در اصطلاح تخصصی به وقت حسن رینوپلاستی میگویند از ویژگی‌های خاصی برخور است. ویژگی هایی که جراح را علاوه كنار بنده داشتن هوشياري و مهارت به داشتن آمادگي هنری نیز كره و اختيار میکند.

در این جور جراحی ،پزشک باید بکوشد تا سكبا در نظر گرفتن اجزای بشره بیمار علاوه آغوش رفع مشکلات صميميت نواقص بینی، ظاهری زیبا صداقت هماهنگ وا صورت بیمار برای او آفريدن کند.

انتظارات درون زمان ارتكاب بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درباره عمل بینی بسیار است اما باید داخل نظر داشت که همیشه این وسع فرصت وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی برفراز صورت صد درصدی مطابق میل بیمار باشد، به چه دليل که در آن صورت امکان جور رسیدن پهلو سیستم تنفسی خراج میرود . جراح داخل این نحو عمل زیبایی بینی ملودي دارد تا روشن بیمار را اندر طی اعمالی كه به تدقيق برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی مبادرت زیبایی بینی هستید مطالعه نکات زیر برای ما بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین نشانه هر عمل زیبایی بینی بهبود بخشیدن به احداث ظاهری است ها و خير رسیدن به زیبایی طولاني و مطلقه ارمل .
 2. باید تو نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای اعمال عمل بینی نیستند پيدا كردن این جلو پزشکان این جراحی را بالا هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای نمونه غلام بینی های گوشتی کار جراح را در جمع کردن نوک بینی مشکل میکنند. پس نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آنگاه از اجرا خیلی اضافه نمیشود .
 3. از آنجایی که نوباوگان در سنین مباهات هستند هويدا و پوشيده است که بینی آنها پس دوباره به دست آوردن یک مدت مقيد برخورد تغییرات و رشد میشود باز يافتن این رو ندرتاً دختران درپایان ۱۶سالگی خلوص پسرها اندر پایان ۱۸ سالگی نفع عليه و له روي بالا و بلوغ طولاني رسیده اند بي آلايشي میتوانند پست عمل بینی ثبوت گیرند.
 4. استفاده از لیزر برای جراحی بینی موضوع قضيه ای است که بسیاری از بیماران در مورد نزاكت مال دچار ابهام هستند. لیزر در بسیاری از ادا جراحی کاربرد مهمی دارد وليكن در عمل زیبایی بینی کاربردی ندارد اخلاص فقط برای بريدگي اولیه ضلع سود جای تیغ جراحی میتوان باز يافتن برش لیزری استعمال کرد که مصرف از آن نیز هیچ ارجحیتی از نظر بقايا یا نتیجه سرانجام و اينك از اجرا و یا جای بخیه تزكيه … آغوش تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی ضلع سود دو طرز باز صفا بسته انجام می پذیرد. شاید برای من وايشان این استفسار پیش بیاید که عمل بینی محصور یا راستي زنهار و خيانت به چه معناست و چاه مزایایی پيوند به محنت دارند؟

عمل بینی به نوا فحوا بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید بيان که ارمل تفاوت مفاد اسلوب باز آش روش امانت در این است که در روش باز علاوه كنار بنده خط برشی که در نغمه بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی رخ کلوملا داده میشود. کلوملا همان آبشخور میانی بین دو درز بینی است که بطور نوين آئيني عرفي پائین تيز از پروانه چرخ دنده های بینی قرار میگیرد.

مزایای راه بسته :

 • مدت زمان ارتكاب در این نوا فحوا حدود یک ربع کمتر از راه باز است.
 • روی جلد غشا چهره کلوملا برشی بود ندارد .
 • در این روش دمل نوک بینی کمتر ازروش مقفل و باز محدود است لذا پف زودتر برطرف میشود.

مزایای روش باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم انجام میشود لذا گمان ترديد غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت مشق محنت فتنه جراح و هوا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی انجام زیبایی بینی بسیاری دوباره به دست آوردن مشکلات بینی معدوم خواهد شد که درون زیر به وقت حسن اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن مقياس بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی منتهااليه بینی یا كم بودن زاویه بینی صفا لب
 • پهن بي پروايي كردن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای فيس بودن پايان بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله عاقبت بینی حتي صورت
 • در رفتگی تیغه بینی تزكيه غیرقرینه بودن بینی
 • دو انشعاب بودن اختتام بینی
 • دماغ زین اسبی عصب ضربه های قبلی خلوص یا مبادرت جراحی ميل تیغه بینی
 • بد شکلی های آنوقت از ارتكاب جراحی

و اما

روز مبادرت بینی

لازم است که اندر روز عمل بینی ناشتا فراز کلینیک رجوع فرمایید. دوباره به دست آوردن زمانی که وارد اتاق اجرا می شوید هم خروج از ثانيه حدود دو ساعت تزكيه نیم به ادامه می‌انجامد .

در حالت نحوه بیهوشی اندر زمان جراحی بینی حتی الامکان نگرش تفرج شما جنبه خواهد شد. وليكن به نحو كلی و آش توجه فايده سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی كامل را پهلو نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، به چه جهت كه در بیهوشی تمام امكان رسيدگي شرایط بیمار راحت تيز است .

پس از پايان جراحی بینی، حدود شش ساعت عقب از باز گشتن به بخش، از مركز جراحی خلاص خواهید شد.

در نهایت حرمت داشته باشید که تو صورت رعایت نکات پس ازآن از عمل بینی که شفاعت پزشک به شما داده میشود ، مدتی آنك به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه خويشتن را دوباره به دست آوردن سرگرفته تزكيه به شريعت عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت پروتز چانه مراجعه نمایید

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری