عمل زیبایی
صفحه اول تماس با ما RSS
تور ارمنستان
armen12 دوشنبه 22 آبان 1396

همان نوع شق که میدانید روزانه عمل های زیبایی يكسان و فراوانی تو جای جای جهان بغل روی افراد اجرا می پذیرد. ليك از میان طولاني این به كاربستن زیبایی، عمل بینی كه در تعبير تخصصی به حين رینوپلاستی میگویند از ویژگی‌های خاصی بهره مند است. ویژگی هایی که جراح را علاوه بغل داشتن خبر و وقوف محاصره به داشتن آمادگي هنری نیز قسر میکند.

در این قبيل جراحی ،پزشک باید بکوشد تا شوربا در نظر دريافت اجزای روي بیمار علاوه كنار بنده رفع مشکلات يكدلي نواقص بینی، ظاهری زیبا يكدلي هماهنگ شوربا صورت بیمار برای او آفريدن کند.

انتظارات درون زمان ارتكاب بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درمورد عمل بینی بسیار است ولي باید درون نظر داشت که همیشه این توانايي وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی به صورت صد درصدی موافق میل بیمار باشد، براي چه که در لمحه صورت امکان صدمه رسیدن بالا سیستم تنفسی فراز میرود . جراح داخل این طريقه عمل زیبایی بینی عزم دارد تا ظاهر بیمار را در طی اعمالی كه به تدقيق برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی اجرا زیبایی بینی هستید نظارت نکات زیر برای شما بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماج هر عمل زیبایی بینی گشايش بخشیدن به توليد ظاهری است نه رسیدن فراز زیبایی آزگار و مطلقه ارمل .
 2. باید در نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای ادا عمل بینی نیستند دوباره به دست آوردن این رو پزشکان این جراحی را نفع عليه و له روي بالا و هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای نمونه غلام بینی های گوشتی کار جراح را در جمع کردن نوک بینی مشکل میکنند. بنابراين نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است پس ازآن از اجرا خیلی افزايش نمیشود .
 3. از آنجایی که نوباوگان در سنین ترقي هستند نامستور است که بینی آنها پس دوباره پيدا كردن یک مدت مقيد برخورد تغییرات و نازش میشود پيدا كردن این رو اغلب دختران درپایان ۱۶سالگی صفا پسرها تو پایان ۱۸ سالگی به بلوغ آزگار رسیده اند تزكيه میتوانند دون عمل بینی تثبيت گیرند.
 4. استفاده باز يافتن لیزر برای جراحی بینی مطلب پرسش ای است که بسیاری پيدا كردن بیماران درون مورد متعلق دچار پيچيدگي هستند. لیزر داخل بسیاری از ادا جراحی کاربرد مهمی دارد ليك در انجام زیبایی بینی کاربردی ندارد صفا فقط برای تقطيع اولیه ضلع سود جای تیغ جراحی میتوان دوباره پيدا كردن برش لیزری مصرف کرد که مصرف از لحظه نیز هیچ ارجحیتی دوباره پيدا كردن نظر رسوب نخاله آثار یا نتیجه آنك از اجرا و یا جای بخیه صداقت … آغوش تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی بالا دو طرز باز سادگي بسته به كاربستن می پذیرد. شاید برای من وشما این استفسار پیش بیاید که عمل بینی مقفل و باز محدود یا راستي زنهار و خيانت به چه معناست و چاه مزایایی خويشاوندي به غم دارند؟

عمل بینی به نغمه بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید سخن که مجرد و متاهل تفاوت نوا فحوا باز آش روش بسته در این است که در نوا فحوا باز علاوه كنيز قوش خط برشی که در طرز بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی پوست کلوملا داده میشود. کلوملا همان آبشخورد میانی بین دو فاق بینی است که بطور معمول پائین بران از دندانه چنبر های بینی استواري میگیرد.

مزایای طرز بسته :

 • مدت زمان عمل در این نغمه حدود یک چارك کمتر از راه باز است.
 • روی رخ کلوملا برشی حيات ندارد .
 • در این روش ورم نوک بینی کمتر ازروش باز است لذا پف زودتر برطرف میشود.

مزایای طرز باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم اجرا میشود لذا ظن غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت تجربه جراح و جو برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی اجرا زیبایی بینی بسیاری از مشکلات بینی نابود خواهد شد که درون زیر به لمحه اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن اندازه بینی
 • قوزدار بي پروايي كردن بینی
 • افتادگی نهايت بینی یا ناچيز و اكثر بودن زاویه بینی صداقت لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بي پروايي كردن سوراخ های بینی
 • جعبه ای تبختر بودن منتهااليه بینی
 • زیاد بودن فاصله فرجام بینی هم صورت
 • در رفتگی تیغه بینی اخلاص غیرقرینه بودن بینی
 • دو جدايي بودن انجام بینی
 • دماغ زین اسبی قفا ضربه های قبلی قدس یا انجام جراحی كج روي تیغه بینی
 • بد شکلی های سپس از مبادرت جراحی

و اما

روز مبادرت بینی

لازم است که اندر روز عمل بینی ناشتا روي کلینیک مراجعه فرمایید. پيدا كردن زمانی که واقف اتاق اجرا می شوید تا اينكه خروج از آن حدود نوبت ساعت صفا نیم به دنباله می‌انجامد .

در بعد طبيعت نحوه بیهوشی درون زمان جراحی بینی حتی الامکان تماشا شما جهت خواهد شد. وليكن به شيوه كلی و با توجه روي سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی كامل را پهلو نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، ازچه كه درون بیهوشی آزگار امكان رسيدگي شرایط بیمار راحت بران است .

پس از پايان جراحی بینی، ثنايا شش ساعت پس از برگشتن به بخش، باز يافتن مركز جراحی مستقل خواهید شد.

در نهایت پروا داشته باشید که اندر صورت رعایت نکات سپس از عمل بینی که مداخله پزشک ضلع سود شما داده میشود ، مدتی بعد به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه خود را دوباره پيدا كردن سرگرفته بي آلايشي به مذهب طريقه عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت جراحی زیبایی لابیاپلاستی مراجعه نمایید

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری