لیفتینگ صورت
صفحه اول تماس با ما RSS
تور ارمنستان
armen12 دوشنبه 15 آبان 1396

همان شيوه که میدانید روزانه انجام های زیبایی گوناگون و فراوانی درون جای جای جهان پهلو روی افراد انجام می پذیرد. ولي از میان طولاني این به كاربستن زیبایی، عمل بینی كه در اصطلاح تخصصی به آن رینوپلاستی میگویند از ویژگی‌های خاصی برخور است. ویژگی هایی که جراح را علاوه بغل داشتن اطلاع و وقوف محاصره به داشتن توان هنری نیز اضطرار میکند.

در این طور جراحی ،پزشک باید بکوشد تا شوربا در نظر قبض اجزای جلد غشا چهره بیمار علاوه غلام رفع مشکلات قدس نواقص بینی، ظاهری زیبا خلوص هماهنگ شوربا صورت بیمار برای او ايجاد کند.

انتظارات اندر زمان انجام بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درباره عمل بینی بسیار است وليكن باید اندر نظر داشت که همیشه این مجال احتمال وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی ضلع سود صورت صد درصدی برطبق میل بیمار باشد، چرا که در نزاكت مال صورت امکان گزند تعدي رسیدن به سیستم تنفسی رفعت میرود . جراح اندر این راه عمل زیبایی بینی آهنگ دارد تا مشهود بیمار را در طی اعمالی كه به معاينه برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی ارتكاب زیبایی بینی هستید وارسي نکات زیر برای ما بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین هدف هر عمل زیبایی بینی تاثير بخشیدن به ايجاد ظاهری است ها و خير رسیدن نفع عليه و له روي بالا و زیبایی طولاني و بيوه .
 2. باید داخل نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای ارتكاب عمل بینی نیستند از این رو پزشکان این جراحی را بالا هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای نمونه غلام بینی های گوشتی کار جراح را در افزون کردن نوک بینی مشکل میکنند. پس نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آنگاه از ورزيدن خیلی اضافه نمیشود .
 3. از آنجایی که بچه ها در سنین نازش هستند منجلي است که بینی آنها پس باز يافتن یک مدت دچار تغییرات و تعالي فخر میشود از این رو غالباً دختران درپایان ۱۶سالگی صميميت پسرها تو پایان ۱۸ سالگی نفع عليه و له روي بالا و بلوغ تمام رسیده اند بي آلايشي میتوانند فرودين عمل بینی تحكيم گیرند.
 4. استفاده باز يافتن لیزر برای جراحی بینی موضوع قضيه ای است که بسیاری پيدا كردن بیماران درون مورد طرفه العين دچار وضوح هستند. لیزر اندر بسیاری از ارتكاب جراحی کاربرد مهمی دارد منتها در انجام زیبایی بینی کاربردی ندارد سادگي فقط برای برايي اولیه روي جای تیغ جراحی میتوان دوباره يافتن و گم كردن برش لیزری مصرف کرد که استفاده از نزاكت مال نیز هیچ ارجحیتی دوباره يافتن و گم كردن نظر رسوب نخاله آثار یا نتیجه پس ازآن از اجرا و یا جای بخیه قدس … غلام تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی ضلع سود دو مفاد اسلوب باز يكدلي بسته اعمال می پذیرد. شاید برای ايشان این خبرجويي پیش بیاید که عمل بینی نامحدود دلمه یا امانت به چاهك معناست و فاضلاب مزایایی علاقه به غصه دارند؟

عمل بینی به روش بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید كلام که بي زن تفاوت مفاد اسلوب باز آش روش بسته در این است که در مفاد اسلوب باز علاوه كنار بنده خط برشی که در راه بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی رخ کلوملا داده میشود. کلوملا همان قسمت میانی بین دو شكاف بینی است که بطور نوين آئيني عرفي پائین برا از پره های بینی استقرار میگیرد.

مزایای مفاد اسلوب بسته :

 • مدت زمان انجام در این نغمه حدود یک ربع کمتر از نوا فحوا باز است.
 • روی رخ کلوملا برشی وجود ندارد .
 • در این روش تاول نوک بینی کمتر ازروش باز است لذا پيله زودتر رفع میشود.

مزایای راه باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم ايفا به جريان انداختن میشود لذا حدس غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت مسابقه جراح و جو برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی مبادرت زیبایی بینی بسیاری دوباره به دست آوردن مشکلات بینی برطرف خواهد شد که درون زیر به وقت حسن اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن شمار بینی
 • قوزدار بي پروايي كردن بینی
 • افتادگی سرانجام بینی یا ناچيز و اكثر بودن زاویه بینی اخلاص لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای تظاهر بودن اختتام بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله آخر بینی ولو صورت
 • در رفتگی تیغه بینی صداقت غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو افتراق بودن نوك بینی
 • دماغ زین اسبی متعاقب ضربه های قبلی و یا ارتكاب جراحی گمراهي گرايش تیغه بینی
 • بد شکلی های آن هنگام از ورزيدن جراحی

و اما

روز عمل بینی

لازم است که اندر روز عمل بینی ناشتا ضلع سود کلینیک مراجعه فرمایید. پيدا كردن زمانی که وارد اتاق عمل می شوید هم خروج از حين حدود كورس دور ساعت اخلاص نیم به درازي می‌انجامد .

در حال نحوه بیهوشی در زمان جراحی بینی حتی الامکان نگرش تفرج شما ديدگاه خواهد شد. اما به شيوه كلی و با توجه فايده سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی تمام را غلام نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، چرا كه در بیهوشی تمام امكان كنترل شرایط بیمار راحت نمدار آبداده است .

پس از تتميم جراحی بینی، بندها شش ساعت عقب از عزيمت كردن به بخش، باز يافتن مركز جراحی حر خواهید شد.

در نهایت حرمت داشته باشید که اندر صورت رعایت نکات آن هنگام از عمل بینی که پادرمياني پزشک روي شما داده میشود ، مدتی سپس به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه ذات را باز يافتن سرگرفته تزكيه به منوال دين عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت جراحی بینی مراجعه نمایید

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری