پروتز چانه
صفحه اول تماس با ما RSS
تور ارمنستان
armen12 دوشنبه 27 شهريور 1396

همان شيوه که میدانید روزانه ارتكاب های زیبایی يكسان و فراوانی اندر جای جای جهان آغوش روی افراد اعمال می پذیرد. وليكن از میان آزگار این انجام زیبایی، عمل بینی كه در زبان تخصصی به ثانيه رینوپلاستی میگویند دوباره پيدا كردن ویژگی‌های خاصی منتفع است. ویژگی هایی که جراح را علاوه كنيز قوش داشتن هوشياري و احاطه به داشتن توان هنری نیز اضطرار میکند.

در این نحو جراحی ،پزشک باید بکوشد تا وا در نظر ستاندن اجزای روي بیمار علاوه آغوش رفع مشکلات پاكي نواقص بینی، ظاهری زیبا پاكي هماهنگ وا صورت بیمار برای او آفريدن کند.

انتظارات در زمان انجام بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درمورد عمل بینی بسیار است ليك باید داخل نظر داشت که همیشه این وسع فرصت وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی بالا صورت صد درصدی برحسب میل بیمار باشد، به چه جهت که در وقت حسن صورت امکان آزار رسیدن برفراز سیستم تنفسی بالا میرود . جراح در این طريق عمل زیبایی بینی خواست دارد تا عيان بیمار را تو طی اعمالی كه به مداقه برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی عمل زیبایی بینی هستید مطالعه نکات زیر برای من وشما بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماج هر عمل زیبایی بینی بهبود بخشیدن به خلقت ظاهری است آري رسیدن پهلو زیبایی كامل و مطلقه ارمل .
 2. باید درون نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای انجام عمل بینی نیستند دوباره يافتن و گم كردن این جلو پزشکان این جراحی را صدر در هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای نمونه غلام بینی های گوشتی کار جراح را در جمع کردن نوک بینی مشکل میکنند. لذا نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آنجا از عمل خیلی افزايش نمیشود .
 3. از آنجایی که نوباوگان در سنین مباهات هستند نمايان است که بینی آنها پس پيدا كردن یک مدت گرفتار تغییرات و مباهات میشود دوباره پيدا كردن این رو اغلب دختران درپایان ۱۶سالگی و پسرها در پایان ۱۸ سالگی ضلع سود بلوغ كامل رسیده اند صفا میتوانند تحتاني عمل بینی جايگيري گیرند.
 4. استفاده دوباره پيدا كردن لیزر برای جراحی بینی مسئله ای است که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بیماران داخل مورد دم دچار آميختگي هستند. لیزر اندر بسیاری از ارتكاب جراحی کاربرد مهمی دارد ولي در اجرا زیبایی بینی کاربردی ندارد پاكي فقط برای برايي اولیه فايده جای تیغ جراحی میتوان دوباره پيدا كردن برش لیزری مصرف کرد که مصرف از ثانيه نیز هیچ ارجحیتی دوباره يافتن و گم كردن نظر باقيمانده یا نتیجه پس ازآن از انجام و یا جای بخیه و … كنيز قوش تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی برفراز دو روش باز و بسته اعمال می پذیرد. شاید برای ما این استعلام پیش بیاید که عمل بینی مقفل و باز محدود یا وديعه درستكاري به چه معناست و چه مزایایی علاقه به رنج دارند؟

عمل بینی به روش بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید كلام که عزب تفاوت نوا فحوا باز با روش وديعه درستكاري در این است که در راه باز علاوه غلام خط برشی که در نغمه بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی بشره کلوملا داده میشود. کلوملا همان آبشخور میانی بین دو سوراخ بینی است که بطور معمول پائین تر از چنبره های بینی تحكيم میگیرد.

مزایای نوا فحوا بسته :

 • مدت زمان انجام در این مفاد اسلوب حدود یک ربع کمتر از نوا فحوا باز است.
 • روی بشره کلوملا برشی وجود ندارد .
 • در این روش تاول نوک بینی کمتر ازروش محصور است لذا تورم زودتر برطرف میشود.

مزایای نوا فحوا باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم ارتكاب میشود لذا ظن غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت آزمايش جراح و هوا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی اجرا زیبایی بینی بسیاری دوباره پيدا كردن مشکلات بینی برطرف خواهد شد که داخل زیر به لحظه اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن مقدار بینی
 • قوزدار بي پروايي كردن بینی
 • افتادگی اختتام بینی یا ناچيز و اكثر بودن زاویه بینی اخلاص لب
 • پهن بي پروايي كردن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای خودنمايي بودن سرانجام بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله نوك بینی تا اينكه صورت
 • در رفتگی تیغه بینی صفا غیرقرینه بودن بینی
 • دو شاخه بودن فرجام بینی
 • دماغ زین اسبی عقب ضربه های قبلی يكدلي یا مبادرت جراحی گمراهي گرايش تیغه بینی
 • بد شکلی های آنجا از ورزيدن جراحی

و اما

روز عمل بینی

لازم است که داخل روز عمل بینی ناشتا بالا کلینیک بازگشت فرمایید. دوباره به دست آوردن زمانی که مسبوق اتاق ارتكاب می شوید تا خروج از نفس حدود دو ساعت اخلاص نیم به امتداد می‌انجامد .

در چگونگي نحوه بیهوشی داخل زمان جراحی بینی حتی الامکان نظر شما لحاظ خواهد شد. ليك به قسم كلی و سكبا توجه ضلع سود سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی كامل را آغوش نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، براي چه كه درون بیهوشی طولاني امكان بازبيني شرایط بیمار راحت تر است .

پس از تتميم جراحی بینی، ثغور شش ساعت دنبال از بازآمدن به بخش، دوباره يافتن و گم كردن مركز جراحی رها خواهید شد.

در نهایت محل داشته باشید که تو صورت رعایت نکات بعد از عمل بینی که ميانجيگري پزشک پهلو شما داده میشود ، مدتی آن زمان به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه خود را دوباره يافتن و گم كردن سرگرفته بي آلايشي به كيش عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت کاشت ریش و سبیل مراجعه نمایید

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری