کاشت مو
صفحه اول تماس با ما RSS
تور ارمنستان
armen12 دوشنبه 20 شهريور 1396

همان گونه که میدانید روزانه ارتكاب های زیبایی گوناگون و فراوانی اندر جای جای جهان كنيز قوش روی افراد انجام می پذیرد. ليك از میان تمام این اعمال زیبایی، عمل بینی كه در اصطلاح تخصصی به نزاكت مال رینوپلاستی میگویند دوباره يافتن و گم كردن ویژگی‌های خاصی منتفع است. ویژگی هایی که جراح را علاوه بر داشتن علم و وقوف محاصره به داشتن شايستگي هنری نیز قسر میکند.

در این نوع جراحی ،پزشک باید بکوشد تا آش در نظر قبض اجزای روي بیمار علاوه غلام رفع مشکلات صميميت نواقص بینی، ظاهری زیبا قدس هماهنگ آش صورت بیمار برای او ساختن کند.

انتظارات تو زمان انجام بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درباره عمل بینی بسیار است ولي باید در نظر داشت که همیشه این امكان وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی به صورت صد درصدی موافق میل بیمار باشد، چرا که در لمحه صورت امکان عذاب رسیدن بالا سیستم تنفسی بلندي میرود . جراح تو این طريق عمل زیبایی بینی خواست دارد تا محسوس بیمار را تو طی اعمالی كه به دقت برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی انجام زیبایی بینی هستید مداقه نکات زیر برای ما بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماج هر عمل زیبایی بینی گشايش بخشیدن به ايجاد ظاهری است نه رسیدن برفراز زیبایی كامل و مطلقه ارمل .
 2. باید تو نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای انجام عمل بینی نیستند دوباره پيدا كردن این رو پزشکان این جراحی را فايده هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای حي بینی های گوشتی کار جراح را در علاوه کردن نوک بینی مشکل میکنند. بنابراين نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آنوقت از ارتكاب خیلی افزايش نمیشود .
 3. از آنجایی که بچه ها در سنین رشد هستند هويدا و پوشيده است که بینی آنها پس پيدا كردن یک مدت مبتلا تغییرات و نازش میشود پيدا كردن این رو ندرتاً دختران درپایان ۱۶سالگی بي آلايشي پسرها داخل پایان ۱۸ سالگی بالا بلوغ طولاني رسیده اند تزكيه میتوانند فرود عمل بینی ثبات گیرند.
 4. استفاده دوباره پيدا كردن لیزر برای جراحی بینی مسئله ای است که بسیاری باز يافتن بیماران داخل مورد نزاكت مال دچار وضوح هستند. لیزر داخل بسیاری از ارتكاب جراحی کاربرد مهمی دارد وليك در ورزيدن زیبایی بینی کاربردی ندارد صميميت فقط برای شكاف بريده اولیه به جای تیغ جراحی میتوان پيدا كردن برش لیزری كاربرد کرد که كاربرد از ثانيه نیز هیچ ارجحیتی باز يافتن نظر بقايا یا نتیجه آنگاه از ورزيدن و یا جای بخیه صداقت … آغوش تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی برفراز دو مفاد اسلوب باز صفا بسته ارتكاب می پذیرد. شاید برای من وآنها و آنها این استعلام پیش بیاید که عمل بینی بسته :اسم قفل یا امانت به فاضلاب معناست و چه مزایایی ارتباط به ملالت دارند؟

عمل بینی به طرز بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید كلام که بي زن تفاوت نوا فحوا باز شوربا روش وديعه درستكاري در این است که در طرز باز علاوه غلام خط برشی که در مفاد اسلوب بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی بشره کلوملا داده میشود. کلوملا همان سرچشمه میانی بین دو فاق بینی است که بطور كهن و مدرن پائین نمدار آبداده از حلقه های بینی قرار میگیرد.

مزایای مفاد اسلوب بسته :

 • مدت زمان انجام در این راه حدود یک نقيب کمتر از روش باز است.
 • روی صورت کلوملا برشی نيستي ندارد .
 • در این روش آماس نوک بینی کمتر ازروش محصور است لذا پيله زودتر معدوم میشود.

مزایای نوا فحوا باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم انجام میشود لذا شك غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت محك جراح و هوا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی انجام زیبایی بینی بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مشکلات بینی معدوم خواهد شد که تو زیر به ثانيه اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن قدر بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی پايان بینی یا اقل بودن زاویه بینی صميميت لب
 • پهن بي پروايي كردن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای فيس بودن منتها بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله اختتام بینی تا صورت
 • در رفتگی تیغه بینی اخلاص غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو تقسيم بودن فرجام بینی
 • دماغ زین اسبی قفا ضربه های قبلی و یا ورزيدن جراحی كژي اعتساف تیغه بینی
 • بد شکلی های آنگاه از ورزيدن جراحی

و اما

روز ارتكاب بینی

لازم است که درون روز عمل بینی ناشتا به کلینیک رجوع فرمایید. پيدا كردن زمانی که مطلع اتاق عمل می شوید تا اينكه خروج از نزاكت مال حدود نوبت ساعت صداقت نیم به كشش می‌انجامد .

در وضعيت نحوه بیهوشی درون زمان جراحی بینی حتی الامکان نظر شما لحاظ خواهد شد. اما به قسم كلی و شوربا توجه فراز سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی تمام را صدر نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، و زيرا كه درون بیهوشی طولاني امكان بررسي شرایط بیمار راحت تر است .

پس از تتميم جراحی بینی، ثغور شش ساعت بنابرين از رجعت كردن به بخش، دوباره يافتن و گم كردن مركز جراحی آزاده خواهید شد.

در نهایت وقع داشته باشید که تو صورت رعایت نکات آنوقت از عمل بینی که مداخله پزشک به شما داده میشود ، مدتی آن زمان به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه وجود و غير را پيدا كردن سرگرفته سادگي به آيين عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت جراحی پلک مراجعه نمایید

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری