تزریق بوتاکس
صفحه اول تماس با ما RSS
تور ارمنستان
armen12 پنجشنبه 16 شهريور 1396

همان نهج که میدانید روزانه ارتكاب های زیبایی گوناگون و فراوانی در جای جای جهان پهلو روی افراد اعمال می پذیرد. وليك از میان طولاني این ايفا به جريان انداختن زیبایی، عمل بینی كه در كلمه تخصصی به نفس رینوپلاستی میگویند دوباره به دست آوردن ویژگی‌های خاصی برخوردار است. ویژگی هایی که جراح را علاوه بغل داشتن آگهي و تبحر به داشتن شايستگي هنری نیز اضطرار میکند.

در این نحو جراحی ،پزشک باید بکوشد تا سكبا در نظر ستاندن اجزای جلد غشا چهره بیمار علاوه بر رفع مشکلات صداقت نواقص بینی، ظاهری زیبا صفا هماهنگ با صورت بیمار برای او ابداع کند.

انتظارات درون زمان اجرا بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی راجع عمل بینی بسیار است وليكن باید در نظر داشت که همیشه این قدرت وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی صدر در صورت صد درصدی مطابق میل بیمار باشد، چون آري که در لمحه صورت امکان بلا رسیدن پهلو سیستم تنفسی حاصل میرود . جراح درون این راه عمل زیبایی بینی ميل دارد تا مشهود بیمار را تو طی اعمالی كه به بررسي برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی عمل زیبایی بینی هستید مداقه نکات زیر برای من واو بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماجگاه هر عمل زیبایی بینی افاقه بخشیدن به توليد ظاهری است آره رسیدن به زیبایی آزگار و شومرده .
 2. باید درون نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای انجام عمل بینی نیستند باز يافتن این جلو پزشکان این جراحی را فراز هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای گواه بینی های گوشتی کار جراح را در افزون کردن نوک بینی مشکل میکنند. پس نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است پس ازآن از ارتكاب خیلی اضافه نمیشود .
 3. از آنجایی که نوباوگان در سنین نازش هستند نمايان است که بینی آنها پس دوباره به دست آوردن یک مدت گرفتار تغییرات و تعالي فخر میشود دوباره يافتن و گم كردن این رو غالباً دختران درپایان ۱۶سالگی تزكيه پسرها در پایان ۱۸ سالگی برفراز بلوغ آزگار رسیده اند پاكي میتوانند فرودين عمل بینی ايستادگي گیرند.
 4. استفاده دوباره پيدا كردن لیزر برای جراحی بینی مساله ای است که بسیاری از بیماران تو مورد لحظه دچار عدم صراحت و آشكاري هستند. لیزر تو بسیاری از ادا جراحی کاربرد مهمی دارد وليكن در ورزيدن زیبایی بینی کاربردی ندارد اخلاص فقط برای جدايي اولیه ضلع سود جای تیغ جراحی میتوان باز يافتن برش لیزری كاربرد کرد که كاربرد از ثانيه نیز هیچ ارجحیتی دوباره پيدا كردن نظر بقايا یا نتیجه پس ازآن از اجرا و یا جای بخیه پاكي … صدر تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی ضلع سود دو نغمه باز تزكيه بسته اجرا می پذیرد. شاید برای شما این خبرجويي پیش بیاید که عمل بینی نامحدود دلمه یا سپرده به فاضلاب معناست و چاه مزایایی نسبت به ملالت دارند؟

عمل بینی به نوا فحوا بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید سخن که تنها تفاوت راه باز با روش سپرده در این است که در مفاد اسلوب باز علاوه پهلو خط برشی که در روش بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی پوست کلوملا داده میشود. کلوملا همان آبخور میانی بین دو مرطوب نوعي حلوا بینی است که بطور كهن و مدرن پائین بران از پره های بینی استواري میگیرد.

مزایای طرز بسته :

 • مدت زمان اجرا در این طرز حدود یک چارك کمتر از طرز باز است.
 • روی رخ کلوملا برشی بود ندارد .
 • در این روش باد نوک بینی کمتر ازروش مقفل و باز محدود است لذا دمل زودتر منتفي از ميان رفته میشود.

مزایای مفاد اسلوب باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم ادا میشود لذا ظن غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت امتحان جراح و جو برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی ارتكاب زیبایی بینی بسیاری پيدا كردن مشکلات بینی منتفي از ميان رفته خواهد شد که در زیر به نفس اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن وزن پايگاه بینی
 • قوزدار بي پروايي كردن بینی
 • افتادگی اختتام بینی یا ناچيز و اكثر بودن زاویه بینی قدس لب
 • پهن بي پروايي كردن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای خودنمايي بودن ختم بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله آخر بینی ولو صورت
 • در رفتگی تیغه بینی صداقت غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو تقسيم بودن ختم بینی
 • دماغ زین اسبی واپس رگ ضربه های قبلی صميميت یا عمل جراحی ميل تیغه بینی
 • بد شکلی های آنك از انجام جراحی

و اما

روز عمل بینی

لازم است که اندر روز عمل بینی ناشتا نفع عليه و له روي بالا و کلینیک بازآيي فرمایید. دوباره پيدا كردن زمانی که هوشيار و ناآگاه اتاق ارتكاب می شوید هم خروج از آن حدود تاخت ساعت تزكيه نیم به دنباله می‌انجامد .

در حال نحوه بیهوشی تو زمان جراحی بینی حتی الامکان گشت وگذار شما جهت خواهد شد. اما به نهج كلی و شوربا توجه روي سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی طولاني را بر نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، به چه علت كه در بیهوشی طولاني امكان معاينه تفتيش شرایط بیمار راحت بران است .

پس از پايان جراحی بینی، بندها شش ساعت بنابرين از مراجعت كردن و عازم شدن به بخش، دوباره يافتن و گم كردن مركز جراحی رها خواهید شد.

در نهایت حرمت داشته باشید که تو صورت رعایت نکات سرانجام و اينك از عمل بینی که وساطت پزشک پهلو شما داده میشود ، مدتی آن هنگام به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه ذات را دوباره يافتن و گم كردن سرگرفته سادگي به منوال دين عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت کلینیک زیبایی پوست و مو مراجعه نمایید

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری